Три українські ювеліри нового покоління

334640
21 января 2016, 11:30
Volin<br />Появі ювелірного бренду Volin передували вісім років роботи його засновника, дизайнера Олега Воліна, з дорогоцінними каменями. Поїздки на їхні родовища – Памір, Шрі-Ланка, Бірма і Таїланд – чергувалися з участю в міжнародних виставках у Гонконзі, Мюнхені та Нью-Йорку. Серед клієнтів Воліна були такі ювелірні бренди, як Hemmerle (Німеччина) і Anna Hu (США).<br />Володіння рідкісними і красивими каменями дало можливість створити першу ювелірну колекцію, після якої були ще декілька. Олег Волін хотів показати, що з дорогоцінними каменями можна зробити прикраси, які стануть арт-об&#39;єктами. Він зробив ставку на природні форми матеріалів і чисті, майже архітектурні лінії у стилістиці біо-тек у дизайні. Сполучення ебенового дерева і золота, матованого оксамитового срібла і дорогоцінних каменів, чорного золота і каменів молочного відтінку, топазів, огранених у формі куба, з білим золотом, дерева горіха з діамантами – саме такі прикраси народжуються в компанії Volin. Ювелірний бренд існує лише з 2014 року, проте прикраси від Volin уже встигли серйозно зацікавити американських баєрів: з літа 2015-го вироби можна придбати в Нью-Йорку.  
Volin
Появі ювелірного бренду Volin передували вісім років роботи його засновника, дизайнера Олега Воліна, з дорогоцінними каменями. Поїздки на їхні родовища – Памір, Шрі-Ланка, Бірма і Таїланд – чергувалися з участю в міжнародних виставках у Гонконзі, Мюнхені та Нью-Йорку. Серед клієнтів Воліна були такі ювелірні бренди, як Hemmerle (Німеччина) і Anna Hu (США).
Володіння рідкісними і красивими каменями дало можливість створити першу ювелірну колекцію, після якої були ще декілька. Олег Волін хотів показати, що з дорогоцінними каменями можна зробити прикраси, які стануть арт-об'єктами. Він зробив ставку на природні форми матеріалів і чисті, майже архітектурні лінії у стилістиці біо-тек у дизайні. Сполучення ебенового дерева і золота, матованого оксамитового срібла і дорогоцінних каменів, чорного золота і каменів молочного відтінку, топазів, огранених у формі куба, з білим золотом, дерева горіха з діамантами – саме такі прикраси народжуються в компанії Volin. Ювелірний бренд існує лише з 2014 року, проте прикраси від Volin уже встигли серйозно зацікавити американських баєрів: з літа 2015-го вироби можна придбати в Нью-Йорку.

Ювелірна справа сьогодні відкритіша для несподіваних матеріалів і форм.
В Україні з'являється дедалі більше нових ювелірних брендів, дизайнери яких не бояться найрадикальніших експериментів.
Forbes вибрав трійку найцікавіших із них.

Коментарів 0
Увійдіть, щоб опублікувати коментар
Погляд
Найтемніший час перед світанком: як подолати кризу в компанії
Які завдання ляжуть на плечі команди, а які ─ безпосередньо на власника
25419 переглядів
Колектори і юрособи: з бізнесом не церемоняться
Чим відрізняється поведінка колекторських структур стосовно боржників-фізосіб і бізнесменів
26042 перегляду
Скромна чарівність біткоіна: українські реалії використання криптовалют
Хоча криптовалюти поки що офіційно заборонені в Україні, країна входить у топ-5 країн світу за кількістю користувачів різними біткоін-гаманцями
41305 переглядів
Новий-старий порядок атестації від Мін'юсту: що змінилося
Про особливості нового порядку атестування складу Державної кримінально-виконавчої служби України
9496 переглядів
FORBES У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ