Для душі

Історії трьох великих українських підприємців, які присвятили себе невеликим проектам

Василь Микулин, 49 років, девелопер, колишній співвласник великої вугільної компанії; відкрив пивний ресторан.

Василь Микулин
Фото Наталія Федорова для Forbes Україна

Донецький бізнесмен Василь Микулин відкрив місцевий пивний ресторан «Юзівська пивоварня», як він сам зізнався, щоб зберегти навички оперативного управління. «Коли ти керуєш великими індустріальними бізнесами, то мимоволі перетворюєшся на паперового функціонера, адже все інше роблять найняті менеджери, – каже підприємець. – Я почав шукати щось цікаве для себе». Микулин – колишній акціонер і генеральний директор найбільшої в Україні вугільної компанії «АРС» і співвласник девелоперської компанії «Інвестиції та розвиток». Остання (вона, крім інших об'єктів, управляє ТРЦ «Донецьк-Сіті») заробила минулого року на оренді $54 млн, посівши друге місце в січневому рейтингу рантьє Forbes.

Ідею бізнесу «для душі» підприємець підглянув у Мюнхені. Там він побував у легендарному пивному ресторані «Хофбройхаус». Потрапити в цей заклад, відвідувачами якого були найвідоміші люди світу, непросто. Одна з причин його популярності – власна пивоварня. Пиво з «Хофбройхауса» – відомий світовий бренд. «Є люди, які хочуть якийсь особливий продукт, не серійний, і тому кількість таких пивоварень зростає. Це маркетинг», – зазначає виконавчий директор асоціації виробників пива «Укрпиво» Ігор Товкач.

Але Микулин звернув увагу не тільки на якість пива. У «Хофбройхауса», розташованому на трьох поверхах і в саду та розрахованого на 4000 місць, він перейняв і майбутню модель свого ресторану. «У нашої компанії була триповерхова будівля, яку не можна було розділити і здати частинами різним орендарям, і варіант влаштувати аналогічну пивоварню виявився найкращою ідеєю», – ділиться Микулин.

Старт проекту було заплановано на 2009 рік. Партнери, з якими Микулин збирався його реалізувати, через кризу відмовилися від участі. Тому бізнесменові довелося робити все самому: від стратегічного планування до оперативного управління. Устаткування він привіз з Угорщини, а головного технолога знайшов у Донецьку. Ним став відомий в Україні пивовар Дмитро Некрасов.

Микулин зізнається, що йому – після не одного року в девелоперському бізнесі – спроектувати ресторан було неважко. Але далі, коли новоспечений ресторатор перейшов до тонкого налаштування роботи закладу, почалися труднощі. «Коли я зрозумів, що не можу вкласти своїх уявлень про сервіс у голову персоналу ресторану, то впав у депресію», – згадує підприємець.

Люди навчалися чотири місяці. Було проведено десятки майстер-класів із тренерами з найкращих ресторанів України. Запуск проекту коштував Микулину $3,6 млн. 2012 року виторг ресторану, в якому працює близько 200 осіб, досяг $1,3 млн. Сьогодні в «Юзівській пивоварні» варять десять сортів пива, а сам заклад є багаторівневим рестораном із різними зонами для відвідувачів: від лаунж до караоке. За словами Микулина, проект не відстає від графіка самоокупності, але поки що всі гроші йдуть на розвиток пивного виробництва. «Це тільки здається, що невеликий ресторанний бізнес потребує невеликих зусиль – він вимагає чи не більших зусиль», – переконаний дауншифтер.

Успіх Микулина надихнув на схожі експерименти й інших підприємців. Наприклад, він консультував Миколу Заінчковського – столичного бізнесмена, який наприкінці 2011 року відкрив ресторан «Солом'янська броварня». «Ми розробили концепцію закладу, технологію та концепцію управління. Він досі дзвонить і дякує за допомогу», – зізнається Микулин.

Після успіху «Юзівської пивоварні» колишній девелопер остаточно «загруз» у ресторанному бізнесі, що, схоже, тільки радує його. 2012-го він став співвласником винного ресторану з італійською кухнею DiVino, а наприкінці минулого року запустив новий проект демократичного кафе Loft Cafe. «Там теж є своя фішка, як і в нашому пивному ресторані, – це власна випічка», – каже Микулин.


Сергій Дашко, 52 роки, співвласник великої компанії-автодилера; тепер управляє невеликим фермерським господарством.

Сергій Дашко
Фото Володимир Герасимов для Forbes Україна

Щовихідних київський бізнесмен Сергій Дашко пересідає з престижної іномарки за кермо трактора. Дашко – співвласник компанії «Дніпро Мотор Інвест», найбільшого в Україні дилера автомобілів Honda, виторг якого 2012 року становив $26 млн. Але п'ять років тому він заснував власне фермерське господарство «Азорель», яке виробляє молоко, йогурти та сир. «Було бажання зробити якийсь традиційний для України бізнес», – зауважує Дашко. Тепер автодилер із головою пішов у сільське господарство, але залишається співвласником і керівником «Дніпро Мотор Інвест».

Устаткування для ферми підприємець купив у Швейцарії, генетичний матеріал для розведення дійних корів привіз із Франції. Суми інвестицій Дашко не розкриває, але підкреслює, що для невеликого господарства вона була значною. Утім, навіть із найкращим устаткуванням запустити роботу молочної ферми виявилося непросто. Закони великого бізнесу в малому не діяли. «Тут потрібні були не професіонали, що працювали в глобальних компаніях, а люди, які розбираються в сільському господарстві», – розповідає Дашко.

Тому управління своїм господарством він доручив сільському ветеринарові та технологу з виробництва. Але, вислухавши їхні рекомендації, Дашко сам розробив проект підприємства із замкнутим циклом молочного виробництва: від корівника до холодильників і розливної лінії. Це дало змогу звести до мінімуму час транспортування молока, що гарантувало високу якість продукту. Частину молока спеціальним трубопроводом направляли безпосередньо в охолоджувач. «Удосконаливши технологічний процес, ми змогли обійтися без консервантів при зберіганні молока», – пояснює підприємець.

Ферма Дашка стала другою компанією в країні, яка продає не перероблене, а сире молоко, і єдиним вітчизняним виробником натуральних йогуртів. Щодня близько 60 дійних корів «Азореля» виробляють приблизно тонну натурального молока. «Є ціла спільнота споживачів, які купують саме натуральні продукти», – зазначає Дашко.

Ставка на натуральність – головний маркетинговий хід Дашка. «Правильне» молоко може коштувати на 10–15% дорожче за звичайне. А натуральний сир – утричі дорожче. Продукти під ТМ «Азорель» сьогодні продають у мережі магазинів натуральних продуктів Good Wine, у ресторанах і готелях. 2012 року виторг компанії становив 4,4 млн гривень.

Виконавчий директор Федерації органічного руху України Андрій Коняшин вважає, що такі підприємці, як Дашко, роблять ставку на тривалий тренд у світовій торгівлі. «Виробництво натуральних продуктів – це окрема ніша, і тому такі невеликі компанії можуть легко працювати на ринку разом із великими корпораціями», – запевняє Коняшин. За даними федерації, український ринок натуральних продуктів 2012-го становив 50 млн гривень. Це удвічі більше, ніж 2011-го, і майже в десять разів більше, ніж докризового 2008 року.


Олексій Бутенко, 44 роки, був співвласником найбільшої девелоперської компанії «Житло XXI століття»; продав свою частину акцій у компанії й побудував кінний клуб.

Олексій Бутенко
Фото Лілія Недоля / DR

У фойє клубу верхової їзди в селі Проців, що за 70 км від столиці, висить своєрідна дошка пошани з фотографіями найдорожчих гостей. Фотографій небагато, але серед завсідників клубу можна впізнати третього президента України Віктора Ющенка, голову Українського союзу промисловців і підприємців Анатолія Кінаха, колишнього губернатора Київської області Віру Ульянченко та інших відомих людей. Закритий елітний клуб «Конюшня Бутенка» – проект підприємця Олексія Бутенка, який вісім років тому був співвласником великої девелоперської компанії «Житло XXI століття».

Свій перший бізнес – агентство нерухомості «Растер» – Бутенко створив 1990-го, коли йому було 20 років. Ринок нерухомості в пострадянській Україні активно зростав, і через три роки Бутенко став не тільки продавцем, а й будівельником. У його холдинг «Ремакс-груп» увійшла будівельна компанія, мережа магазинів будматеріалів і завод із виготовлення металопрофілю.

2002 року, коли Бутенко вже був заможним бізнесменом, він вирішив стати партнером найбільшого на той момент девелопера України Льва Парцхаладзе. Партнери створили компанію «Житло XXI століття», яка увійшла в холдинг Парцхаладзе. Бутенко з 17% акцій став її генеральним директором. Компанія залучила понад $300 млн інвестицій, реалізувала шість проектів комерційної нерухомості і стала найвагомішим гравцем столичного ринку житлової нерухомості преміум-класу.

Але 2006-го бізнесмен продав свою частку партнерові й зосередився на менш масштабних проектах. Частину виторгуваних коштів – $20 млн – він уклав у будівництво закритого кінного клубу «Конюшня Бутенка» з рестораном і готелем. Сьогодні підприємець заробляє на членських внесках і додаткових послугах. Базова карта члена клубу коштує 20 000 гривень. Прайс за кінні тренування і проживання в готелі також вимірюється тисячами гривень. Клієнтів, які можуть дозволити собі це, не так багато. 2012 року виторг клубу становив лише $76 000. За таких оборотів проект окупиться тільки через 260 років. Але Бутенка це не бентежить. «Я б не назвав це бізнесом, незважаючи на статус моїх клієнтів. Для мене це соціальний проект», – запевняє він. Для дітей членів клубу створена кінноспортивна школа, а при стайнях Бутенко відкрив бутик кінної амуніції. У клубі щорічно відбуваються змагання з кінного спорту.

Другий проект бізнесмена обіцяє стати прибутковішим. Торік за 80 км від Києва, недалеко від Чорнобильської зони відчуження, він побудував невелику електростанцію, яка працює на твердій біомасі. Партнером проекту став ЄБРР, який вклав $16 млн. Такі електростанції, вважає підприємець, вигідні саме в Україні, де є надлишок соломи, яка залишається після обмолоченої пшениці, кукурудзи, соняшнику, відходів тваринництва та лісового сухостою. «Усе це разом може забезпечити близько половини енерговитрат у країні», – вважає Бутенко.

У планах колишнього девелопера – побудувати мережу таких електростанцій. Наступна запрацює в Чернігівській області. За підрахунками Юрія Матвєєва, заступника директора науково-технічного центру «Біомаса», така електростанція може заробляти близько 190 млн гривень на рік. Середній строк окупності таких об'єктів сягає близько п'яти років. «У недалекому майбутньому на Україну чекає бум біоенергетики», – певен Матвєєв.

Бутенко не шкодує грошей на кваліфікованих консультантів. Управляти кінним клубом він запросив відомих тренерів із Німеччини та Великобританії. Розрахунки з запуску електростанції в Іванкові зробили експерти, запрошені ЄБРР. За словами підприємця, на гонорари експертам пішло близько 10% усіх інвестицій. «Коли ти працюєш із партнером, то відповідальність і ризики ділиш із ним, у своєму ж бізнесі за всі ризики відповідаєш сам, тому без експертів не обійтися», – пояснює Бутенко.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Журнал Forbes
Екскурс в історію
Інвестиції в дохідні будинки можуть стати хорошою альтернативою банківським депозитам та іншим видам вкладень
Продавець інтелекту
Для гендиректора Google Сундара Пічаї штучний інтелект ─ це не модна фраза з фільмів про далеке майбутнє. Це те, на чому інтернет-гігант вже найближчим часом має намір заробити мільярди
Бути за кадром: як власнику вибрати грамотного топ-менеджера
І в чому полягає основне завдання менеджменту
Усі матеріали розділу
Погляд
Найтемніший час перед світанком: як подолати кризу в компанії
Які завдання ляжуть на плечі команди, а які ─ безпосередньо на власника
25376 переглядів
Колектори і юрособи: з бізнесом не церемоняться
Чим відрізняється поведінка колекторських структур стосовно боржників-фізосіб і бізнесменів
26015 переглядів
Скромна чарівність біткоіна: українські реалії використання криптовалют
Хоча криптовалюти поки що офіційно заборонені в Україні, країна входить у топ-5 країн світу за кількістю користувачів різними біткоін-гаманцями
41276 переглядів
Новий-старий порядок атестації від Мін'юсту: що змінилося
Про особливості нового порядку атестування складу Державної кримінально-виконавчої служби України
9484 перегляду
июнь 2019
ПнВтСрЧтПтСбНдПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
FORBES У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Коментарів 1
Увійдіть, щоб опублікувати коментар
arh_semen
arh_semen — 01.05.2014, 17:18

Питерцы — лучшие, Слава Україні, Слава Санкт-Петербургу и его людям.