Укрексімбанк стане частиною Експортно-кредитного агентства

Державний Укрексімбанк (Київ) у результаті реформування стане частиною створюваного в Україні Експортно-кредитного агентства, яке підтримуватиме українських експортерів.
Укрексімбанк стане частиною Експортно-кредитного агентства
Укрексімбанк реформують
фото з архіву «Корреспондента»

«Мінфін розробляє систему реформування державних банків, і чітко визначено, що Укрексімбанк підтримуватиме експортно-імпортні операції», – сказала заступник міністра економічного розвитку й торгівлі Наталія Микольська на засіданні ради з підтримки українського експорту в четвер.

За її словами, до кінця місяця уряд доопрацює концепцію експортно-кредитного агентства, яке також може отримати назву Експортно-страхового агентства.

Микольська уточнила, що Укрексімбанк фінансуватиме експортно-імпортні операції, а Експортно-кредитне агентство – страхуватиме небанківські ризики.

Заступник міністра зазначила, що після доопрацювання концепції, уряд також подасть у Верховну Раду відповідний закон про Експортно-кредитне агентство.

Зараз уряд обговорює, за рахунок чого буде наповнюватися статутний капітал Експортно-кредитного агентства, і які будуть частки внеску держави й міжнародних фінансових організацій і донорів.

Міністр економрозвитку й торгівлі Айварас Абромавічус на засіданні ради повідомив, що Сітібанк у першому кварталі 2016 року хоче провести в Україні велику конференцію із залученням голів найбільших кредитних агентств світу.

За матерiалами: Интерфакс-Украина
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарів 0
Увійдіть, щоб опублікувати коментар
FORBES У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ