Крим залишився без електроенергії

Без енергопостачання в Криму станом на 7.00 залишаються 1,8 мільйона споживачів, встановлено ліміти енергоспоживання.
Крим залишився без електроенергії
Крим залишився без електрики
www.shutterstock.com

Про це йдеться в довідці-доповіді Міненерго РФ про ситуацію з енергопостачанням Криму, передають РІА «Новости».

«Станом на 7.00 без електропостачання залишаються побутові споживачі (близько 1,8 мільйона осіб) − 480 мегават: у Криму (близько 1,5 мільйона чоловік) − 400 мегават; в місті Севастополь − (близько 300 000 осіб) − 80 мегават, − ідеться у довідці.

Усунення пошкоджень на українській лінії електропередачі, що передає енергію в Крим, займе до двох діб, повідомило джерело в «Укренерго».

«Доба-дві, залежно від характеру та обсягу пошкоджень», − відповів співрозмовник на питання про мінімальні терміни усунення подібних ушкоджень.

Нагадаємо, в суботу а Херсонській області було пошкоджено електролінії, що постачають енергію в Крим. У ніч на неділю в МВС повідомили, що опори пошкодженої раніше лінії електропередачі підірвано. Постачання електрики з України було повністю припинено, майже весь півострів виявився знеструмлений. Важливі інфраструктурні та соціальні об'єкти Криму було підключено до аварійних джерел. Крім того, власна генерація дозволила забезпечити часткове енергопостачання в деяких районах Криму, зокрема в Сімферополі.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарів 1
Увійдіть, щоб опублікувати коментар
Bogdan Getman
Bogdan Getman — 23.11.2015, 14:46

Той хто читає форб в основній масі не курить. Бота - геть з сайту!

FORBES У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ