Міністри Кабміну підписали заяву про те, що вони не корупціонери

Звинувачення членів Кабінету міністрів у корупції не мають доказів і мають на меті дестабілізувати ситуацію у країні.
Міністри Кабміну підписали заяву про те, що вони не корупціонери
Міхеїл Саакашвілі і Арсеній Яценюк
фото УНІАН

Про це йдеться в заяві членів Кабміну, опублікованій на урядовому порталі в середу.

«Останнім часом лунають заяви, у яких уряд безпідставно звинувачують у корупції. Мета таких звинувачень – дестабілізувати ситуацію у країні й повернути олігархат до влади. Звинувачення проти уряду є бездоказовими й не мають жодних підстав. Всіх їх неодноразово було спростовано», – йдеться в тексті заяви.

Члени уряду підкреслили, що підтримують спільну заяву президента України Петра Порошенка, голови Верховної Ради Володимира Гройсмана і прем’єр-міністра Арсенія Яценюка щодо єдності у країні.

«Ми представляємо різні фракції коаліції «Європейська Україна», проте ми й далі як єдина команда будемо працювати над реформуванням країни, створенням умов для запобігання корупції. Ми не дамо розвалити державу і віддати її на поталу російському агресору», – йдеться в заяві.

У Кабміні також зазначили, що політична дестабілізація в умовах російської агресії, окупації частини території України, безперервних військових дій на сході країни й «заяви безвідповідальних політиків, які домовилися до того, що перетворили добровольчі батальйони на незаконні збройні формування, можуть призвести не тільки до кризи, а й до втрати незалежності й державного суверенітету країни».

Члени уряду обурені, що спроби розхитати державний «човен» відбуваються напередодні ухвалення таких важливих законів, як державний бюджет на 2016 рік і Податковий кодекс України.

«Ми звертаємося до всіх політичних сил коаліції, які спільно несуть відповідальність за наш уряд, із закликом до конструктивної роботи над державним бюджетом України та Податковим кодексом. Ми закликаємо не допустити розбрату і чвар, взаємної боротьби і взаємознищення, чого чекають вороги нашої держави», – підсумували в Кабміні.

Нагадаємо, одеський губернатор Міхеїл Саакашвілі виступив із низкою звинувачень у корупції Кабінету Міністрів Арсенія Яценюка.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
powered by lun.ua
Коментарів 0
Увійдіть, щоб опублікувати коментар
Останні новини
FORBES У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ