«Зафіксовано чергові втрати в розвідувальних підрозділах частин і з'єднань 1 АК (Донецьк) ЗС РФ, що діяли у складі диверсійно-розвідувальних груп 30 березня: загинули двоє і отримали поранення троє російських військовослужбовців 5-ї окремої мотострілкової бригади (Донецьк); загинув один і отримали поранення два російські військовослужбовці 3-ї окремої мотострілкової бригади (Горлівка); загинув один і отримали поранення двоє російських військовослужбовців 9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ)», – йдеться в повідомленні ГУР.
Що ж до останнього епізоду, то один диверсант отримав поранення під час невдалої спроби пророблення проходу в мінних загородженнях, другий – унаслідок помилки при поверненні ДРГ з бойового завдання: у результаті перестрілки з власними підрозділами передових позицій поранення отримав начальник розвідки штабу полку підполковник ЗС РФ Микола Маршин, інформує українська військова розвідка.
У ГУР також вказують на нові випадки дезертирства серед російських військових на Донбасі. Так, 29–30 березня дезертирували п'ятеро російських військовослужбовців: троє – зі складу 2-го батальйону і двоє – з артилерійського підрозділу полку. Одному з утікачів, громадянину Росії Іванові Пономарьову, вдалося безперешкодно перетнути українсько-російський кордон. А громадянина Росії Олександра Алікіна було затримано на українсько-російському кордоні підрозділом внутрішніх військ МВС РФ. Ще трьох дезертирів 2-го батальйону затримано жителями Новоазовська при спробі викрадення приватного автомобіля.