Квасневський презентував книжку Mission Ukraine

У четвер, 2 червня, в Монте-Карло (Монако) відбувся міжнародний форум з енергетичної безпеки Energy Security for the Future: New sources, Responsibility, Sustainability. У рамках форуму було презентовано англомовну версію книжки MissionUkraine.

У книжці польського публіциста Мачея Ольхави MissionUkraine подано бачення Європейського співтовариства і місця в ньому України. Видання розкриває деталі відомої місії Кокса – Квасневського, яка відіграла головну роль у період революції Гідності в Україні. Особливу увагу у книжці присвячено питанням європейської інтеграції, місцю України в Європі та світі, формуванню сучасних лідерів і нових політичних еліт. Через призму подій в Україні запропоновано нову стратегію міжнародної політики ЄС.

На форумі книжку MissionUkraine презентував Квасневський, разом з автором вони провели автограф-сесію і пообіцяли видати українськомовну версію книжки.

Квасьневский презентовал книгу Mission Ukraine

Енергетичний форум було організовано Фондом князя Монако Альбера II, групою компаній Burisma і фондом Олександра Квасневського Amicus Europae.

За словами незалежного директора групи Burisma Олександра Квасневського, тема енергетичної безпеки актуальна для України і світу. Брак енергії може стати зброєю XXI століття. «Тема форуму дуже важлива, адже енергія – це головний фактор не тільки сьогодення, а й майбутнього. Зміни, які відбуваються в сучасній історії, ще ніколи не були такими стрімкими. Сподіваюся, що Burisma і далі підтримуватиме такі ініціативи», – сказав Квасневський.

Форум відкрив князь Монако Альбер II. У своїй промові він акцентував увагу на важливості й необхідності розвитку альтернативних джерел енергії та назвав тематику форуму головною для безпечного майбутнього сучасних європейських держав. «Планування енергетичної безпеки має здійснюватися в довгостроковій перспективі», – зазначив Альбер II.

Спікерами заходу також стали: Йошка Фішер (віце-канцлер Німеччини 1998–2005), Андріс Пібалгс (комісар Євросоюзу з енергетики 2004 і 2009), Ті Джей Глаутьєр (заступник міністра енергетики США 1999–2001, президент TJG Energy Associates), Хантер Байден (незалежний директор Burisma), представник Єврокомісії з питань енергетики Жан-Арнольд Вінуа та інші високі гості.

«Традиційно енергетичну безпеку сприймали як частину політичної безпеки. Сьогодні для України дуже важлива тісна співпраця з Європою, і в цьому вже досягнуто прогресу. Україна має величезний потенціал у використанні відновлювальних джерел енергії», – зазначив Йошка Фішер.

«Це безпрецедентний випадок, коли форум зміг об'єднати найрізноманітніших людей із різним соціальним статусом навколо ідеї енергетичної безпеки у Європі. Міжнародний форум, організований Фондом принца Альбера II і Burisma, – це не так спроба привернути соціально відповідальний бізнес і громадянське суспільство до розв’язання цього завдання, як можливість надати дискусійний майданчик для найрізноманітніших ідей, результатом яких стане комплексна, довгострокова і глобальна за своїми масштабами робота у сфері формування нової стратегії енергетичної безпеки на європейському континенті», – зазначив бізнесмен, президент групи Burisma Микола Злочевський.

За матерiалами: Українські новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарів 0
Увійдіть, щоб опублікувати коментар
Останні новини
18:03
На Сицилії відбувається виверження вулкану Етна (ВІДЕО)
14:46
Ілон Маск відправить двох туристів у подорож навколо Місяця
13:33
Керівництво "Дельта банку" підозрюють у розкраданні 1,7 млрд грн
08:00
Польща шукатиме в Смоленській трагедії сліди «російської агресії»
22:49
У Києві обвалилася частина Шулявського мосту.
17:11
Інвесткомпанія Баффета збільшила пакет акцій Apple вдвічі
15:42
Євросоюз запровадив безвізовий режим із Грузією
14:31
В Румунії тривають масштабні антиурядові протести
12:33
Суд заарештував резиденцію президента в Криму
12:18
Відновлено виплати вкладникам Артем-банку
11:17
Суд визнав законність арешту газу компаній Онищенка
08:00
Стало відомо, коли Samsung представить Galaxy S8
07:16
Оголошено переможців кінопремії «Оскар»
18:52
У Білорусі - масові протести проти «податку на тунеядство»
11:32
Дональд Трамп відмовився брати участь у традиційній вечері з журналістами
FORBES У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ