ЦВК призначила вибори в громадах на 18 грудня

Центральна виборча комісія України призначила на 18 грудня перші місцеві вибори в 143 новостворених об’єднаних територіальних громадах.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

«Розглянувши звернення низки обласних державних адміністрацій щодо прийняття Комісією рішення про призначення перших місцевих виборів у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад, Комісія встановила їх відповідність вимогам Конституції України та законів України, а також Порядку призначення перших місцевих виборів, і призначила на неділю, 18 грудня 2016 року, вибори в 143 об’єднаних територіальних громадах», – наголошується в повідомленні.

При цьому Комісія оголосила початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів із 29 жовтня 2016 року.

Станом на 7 жовтня 2016 року в Центральну виборчу комісію від обласних державних адміністрацій надійшло 171 звернення щодо призначення перших виборів депутатів місцевих рад та відповідних сільських, селищних, міських голів в об’єднаних територіальних громадах, у тому числі: 90 сільських, 54 селищних та 27 міських. За результатами опрацювання відповідних звернень щодо призначення перших виборів депутатів місцевих рад та відповідних сільських, селищних, міських голів у 25 об’єднаних територіальних громадах перші місцеві вибори не могли бути призначені у зв’язку з належністю територіальних громад до суміжних адміністративно-територіальним одиницям. Зокрема, в 11 сільських, 8 селищних та 6 міських. У зв’язку з цим ЦВК прийняла постанови щодо відсутності правових підстав для призначення їм відповідних перших місцевих виборів і оголошення виборчого процесу.

Також у 3 сільських об’єднаних територіальних громадах перші місцеві вибори не могли бути призначені у зв’язку з призначенням Верховною Радою України на 4 грудня 2016 року позачергових виборів сільських голів у територіальних громадах, які увійшли до складу об’єднаних територіальних громад, зокрема, Івано-Франківської, Рівненської й Черкаській областях. Це стало підставою для прийняття аналогічних постанов комісії.

Таким чином, на 18 грудня 2016 року Центральною виборчою комісією призначені перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів у 22-х регіонах України в 143 об’єднаних територіальних громадах, а саме: 76 сільських, 46 селищних і 21 міській.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарів 0
Увійдіть, щоб опублікувати коментар
Останні новини
18:03
На Сицилії відбувається виверження вулкану Етна (ВІДЕО)
14:46
Ілон Маск відправить двох туристів у подорож навколо Місяця
13:33
Керівництво "Дельта банку" підозрюють у розкраданні 1,7 млрд грн
08:00
Польща шукатиме в Смоленській трагедії сліди «російської агресії»
22:49
У Києві обвалилася частина Шулявського мосту.
17:11
Інвесткомпанія Баффета збільшила пакет акцій Apple вдвічі
15:42
Євросоюз запровадив безвізовий режим із Грузією
14:31
В Румунії тривають масштабні антиурядові протести
12:33
Суд заарештував резиденцію президента в Криму
12:18
Відновлено виплати вкладникам Артем-банку
11:17
Суд визнав законність арешту газу компаній Онищенка
08:00
Стало відомо, коли Samsung представить Galaxy S8
07:16
Оголошено переможців кінопремії «Оскар»
18:52
У Білорусі - масові протести проти «податку на тунеядство»
11:32
Дональд Трамп відмовився брати участь у традиційній вечері з журналістами
FORBES У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ