Трамп заявив, що може бути суворішим з Росією, ніж Клінтон

Обраний президент США Дональд Трамп запевнив, що, якщо це буде потрібно, зможе бути суворішим з Росією, ніж його суперниця на виборах Хілларі Клінтон.

«Невже хтось тут думає, що Клінтон була б суворішою з Росією, ніж Трамп?», – запитав він на прес-конференції в Нью-Йорку.

Говорячи про можливу співпрацю з Росією, обраний президент підкреслив, що Москва і Вашингтон могли б «разом боротися проти ІД».

Д. Трамп заявив, що сподівається порозумітися з президентом РФ Володимиром Путіним, але визнає, що це може в нього не вийти.

«Я сподіваюся, що ми з ним порозуміємося. Але є і чимала ймовірність того, що це не вийде. Якщо Путін каже, що високо мене цінує, – це актив, а не пасив«, – сказав обраний президент США.

Він знову спростував чутки про те, що залежить від Росії, оскільки веде бізнес з Москвою. «Я не маю ніяких кредитів від Росії, не веду ніяких справ у Росії, нема жодних ділових угод, ані діючих, ані таких що готуються», – сказав Д.Трамп.

Він також пообіцяв, що вживатиме рішучих заходів щодо захисту країни від хакерських атак. «У нас є найкращі у світі фахівці з комп'ютерних технологій. Ми працюватимемо над тим, щоб забезпечити захист (від хакерів)», – сказав Д.Трамп, підкресливши, що в США в даний час «відбувається дуже багато хакерських атак». Зокрема, за його словами, цим займається Китай.

За матерiалами: Интерфакс-Украина
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарів 0
Увійдіть, щоб опублікувати коментар
FORBES У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ