Всі активи Трампа будуть передані в трастове управління

Всі активи обраного президента США Дональда Трампа будуть до інавгурації передані в трастове управління, заявила представник Трампа юрист Шері Діллон.

«Всі інвестиції і бізнес-активи в Trump Organization вже були або будуть передані в траст до 20 січня», – заявила Діллон на прес-конференції Трампа. Також, за її словами, Трамп піде з усіх посад у своїй компанії, передає Прайм.

За словами юриста, компанія Трампа також не укладатиме жодних контрактів за кордоном під час його президентства, а угоди всередині країни проходитимуть під суворим контролем на предмет конфлікту інтересів. Майбутній президент не контактуватиме зі своєю компанією, при цьому він не відмовиться від своїх активів, уточнила Діллон.

Трамп раніше заявив, що його бізнес перейде під керівництво двох його синів – Дональда-молодшого й Еріка. За його словами, сини керуватимуть компанією «дуже професійно» і нічого не обговорюватимуть із ним.

До обрання президентом Трамп був відомий як бізнесмен-мільярдер і шоумен. За словами Трампа, він міг би керувати бізнесом і країною одночасно, але йому «не подобається, який це має вигляд».

Трампа також знову запитали, чи опублікує він свою податкову декларацію. Трамп відповів негативно, оскільки вона проходить аудит у податковій службі. «Але ви б дізналися з податкової декларації дуже небагато», – сказав він.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарів 1
Увійдіть, щоб опублікувати коментар
Rogue Status
Rogue Status — 12.01.2017, 01:17

Так пусть у Пети возьмет консультацию, по "слепому" трасту.

FORBES У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ