Зростання «мінімалки»: як нові зарплати позначаться на бізнесі

Податкове навантаження на бізнес зросте на 5-15%
Зростання «мінімалки»: як нові зарплати позначаться на бізнесі

Наприкінці жовтня прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що з 1 січня наступного року в Україні має зрости мінімальна зарплата (МЗП). Планується, що її розмір складе 3200 гривень, це майже вдвічі більше, ніж зараз.

Підвищення «мінімалки» зараз активно обговорюється в контексті збільшення витрат держави, впливу на інфляцію, роботи «друкарського верстата» і потенційного виходу бізнесу з тіні. Володимир Жук, економіст IMF group Ukraine, вивчив, як зростання мінімальної зарплати вплине на підприємства, які економічні перспективи чекають, і яке податкове навантаження понесуть компанії.

Підприємства, в першу чергу, проводять свої розрахунки й аналізують свої витрати: податки і собівартість продукції. Щоб розуміти, як саме вплине збільшення МЗП на приватний бізнес, потрібно проаналізувати різні мікроекономічні моделі компаній.

ФОП (фізичні-особи підприємці), які знаходяться на єдиному податку. Для них мінімальні обов'язкові податкові платежі зростуть удвічі, тому що єдиний податок для першої і другої груп спрощеної системи оподаткування вираховується щодо МЗП: 10% для першої групи і 20% для другої групи. Отже, «єдинникам» у 2017 році доведеться віддати державі 3840 грн і 7680 грн тільки єдиного податку (проти цифр 2016 року: 1653,6 і 3307,2 грн) відповідно.

Існують також обов'язкові платежі єдиного соціального внеску спрощеної системи оподаткування ФОП «за себе», і вони теж прив'язані до МЗП ─ вони повинні скласти не менше 22% від показника МЗП щомісяця. У 2017 році ці платежі перетворюються в 8448 грн проти 3797,64 грн у 2016 році. Таким чином, мінімальні обов'язкові платежі фізичних осіб підприємців, які обрали для своєї діяльності спрощену систему оподаткування на першій – третій групі єдиного податку, зростуть рівно вдвічі, оскільки з 1 грудня 2016 року мінімальна зарплата буде вже 1600 грн.

З юридичними особами все складніше. Необхідно відразу поділити підприємства на ті, які вже мають офіційну зарплату 3200 грн і вище. Для таких підприємств абсолютно ніяких змін у податковому навантаженні не відбудеться.

Більш актуально буде розглянути підприємства, у яких офіційна зарплата нижче обіцяних з 1 січня 2017 року 3200 гривень. Згідно з Державною службою статистики, на червень 2016 року кількість працівників, зарплата яких була нижчою 3000 грн, становить практично 39%. Це досить велика цифра, що робить це дослідження досить актуальним.

Для більш точного аналізу впливу збільшення мінімальної зарплати на бюджети підприємств, було взято такі мікроекономічні моделі з умовами: штат працівників 20 осіб із загальною зарплатою 150 000 грн «на руки» в місяць:

Компанія платник ПДВ, офіційні зарплати по «мінімалці», решта фонду оплати праці оплачується з використанням фірм-«конвертів» під 13,5% ─ зростання витрат на ФОП складе 5,4%;

Компанія не є платником ПДВ, офіційні зарплати по мінімальній заробітній платі, решта фонду оплати праці оплачується з використанням фірм-«конвертів» під 7,5% ─ зростання витрат на ФОП складе 6,9%;

Компанія не є платником ПДВ, офіційні зарплати по мінімальній заробітній платі, у фірми «сірий дохід» ─ зростання витрат на ФОП складе 8,7%

Аналогічні умови до п.3, але з меншим об'ємом: 10 осіб і 40 000 грн на руки ─ зростання витрат на ФОП складе 15,3%

Рост «минималки»: как новые зарплаты скажутся на бизнесе
Рост «минималки»: как новые зарплаты скажутся на бизнесе
Рост «минималки»: как новые зарплаты скажутся на бизнесе
Рост «минималки»: как новые зарплаты скажутся на бизнесе

Абсолютно точно зрозуміло, що податкові платежі зростають у таких фірм, і залежно від рівня «тінізації» зарплат загальне збільшення витрат підприємства на фонд оплати праці становитиме 3-15%.

Безумовно, реальні показники сплати податків не зростуть пропорційно збільшенню мінімальної зарплати ─ вдвічі, тому що ряд підприємств намагатимуться оптимізувати свої витрати переведенням співробітників офіційно на ½ або ¼ ставки зарплати, але, зважаючи на сформовану практику відносин бізнесу з податковими органами, з дуже низькою ймовірністю вони будуть намагатися перевести вже наявних співробітників на неофіційне працевлаштування.

Слід зазначити, що депутати Верхової Ради України також продовжили мораторій на перевірки для малого і середнього бізнесу з оборотом до 20 млн грн на рік, щоправда, з певними застереженнями. Крім того, продовжують діяти штрафи за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, встановлений на підприємстві. Виплата заробітної плати (винагороди) без нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та податків обкладається штрафом у 30-кратному розмірі від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Що стосується збільшення цін на товари і послуги, слід розуміти, що при підвищенні загальних витрат на оплату праці на 3-15%, ціни не піднімуться рівномірно на такий же відсоток, тому що зарплата персоналу ─ далеко не єдина складова собівартості продукції, вага якої відрізняється в кожному окремому товарі чи послузі.

Підстав для зростання цін існує занадто багато в економіці будь-якої країни, тому говорити, що ціни зростуть тільки через підняття мінімальної зарплати до 3 200 гривень ─ не можна.

У будь-якому випадку, збільшення податкового навантаження на підприємства призведе до зростання фіскального відсотку ВВП.

Автор упевнений, що збільшення витрат підприємств на оплату праці в 3-15% однозначно не буде популярним кроком в очах малого бізнесу, тому що це у свою чергу може спричинити зростання цін на товари і послуги таких підприємств, однак і про «подвоєння» податкового навантаження в даному випадку мова однозначно не йде.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
FORBES У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Коментарів 1
Увійдіть, щоб опублікувати коментар
Anna Tatarinova
Anna Tatarinova — 19.11.2016, 12:33

Зараз не на всіх фірмах платять офіційно, так що знайдуть шлях обійти і це. А те що виростуть ціни... не дуже хочеться. Сенс тоді, в тому що піднімуть заробітні плати.

Останні погляди
Найтемніший час перед світанком: як подолати кризу в компанії
Які завдання ляжуть на плечі команди, а які ─ безпосередньо на власника
Колектори і юрособи: з бізнесом не церемоняться
Чим відрізняється поведінка колекторських структур стосовно боржників-фізосіб і бізнесменів
Скромна чарівність біткоіна: українські реалії використання криптовалют
Хоча криптовалюти поки що офіційно заборонені в Україні, країна входить у топ-5 країн світу за кількістю користувачів різними біткоін-гаманцями
Новий-старий порядок атестації від Мін'юсту: що змінилося
Про особливості нового порядку атестування складу Державної кримінально-виконавчої служби України
Експортні міфи, або Як підкорити Велику Китайську стіну
Ринок КНР дуже привабливий для експортерів усього світу, продукція яких сьогодні китайському споживачеві здається набагато цікавішою, ніж українська
Скільки коштує професійне вигорання персоналу
І як бізнес може застрахуватися від проблем зі співробітниками
Розрубати гордіїв вузол: єврооблігаційні LPN-структури і нові правила оподаткування
Про нові правила оподаткування відсотків, що виплачуються українськими емітентами так званих «облігацій участі в кредиті» на міжнародних ринках капіталу
Примус у приватному порядку: нововведення в сфері виконання судових рішень
Чи стане інститут приватних виконавців необхідною і достатньою умовою ефективної і об'єктивної роботи судової системи