Ігор Коломойський
Forbes

Ігор Коломойський

Статки: $1300 млн   24.06.2019

ПРОФАЙЛ

Вік: 56
Галузь інтересів: финансы
Місце народження: Днепропетровская обл., Днепропетровск
Освіта: Днепропетровский металлургический институт (1985)
Сімейний стан: Женат

ІНФОРМАЦІЯ

Планировал отпраздновать 50‑летие в еврейском культурном центре «Менора», открытом в 2012 году. Однако планы изменились, и 13 февраля 2013‑го Коломойский собрал несколько сотен гостей в Буковеле. Помимо родственников, друзей и многочисленных бизнес‑партнеров, юбиляра лично поздравили Вадим Новинский и Юрий Иванющенко. Свой день рождения по еврейскому календарю, 1 февраля, провел в Кракове на очередной сессии Европейского еврейского парламента.

Личными финансами семьи Коломойского и организацией праздников ведает его сестра Лариса, по совместительству управляющая художественной галереей в Женеве.

Неприхотлив в еде: любит домашние котлеты и борщ.

Почти никогда не пропускает «Спартакиаду» ПриватБанка — ежегодное мероприятие, которое традиционно проводится в мае на турбазе «Дубрава» под Днепропетровском. В прошлом году в футбольных матчах «Спартакиады» вместе с Коломойским участвовал его 14‑летний сын Григорий.

Много читает. Любимый жанр — биографии великих политиков, полководцев и диктаторов.

Ігор Коломойський у публікаціях Forbes

Рейтинг мільярдерів Forbes-2016

У 30-му, ювілейному випуску американського рейтингу – 1810 власників статків із дев’ятьма нулями (торік їх було 1826). Всього в активі найуспішніших бізнесменів світу – $6,48 трлн, тобто на $570 млрд менше менше проти минулого року. Середня сума статків фігуранта списку зменшилася на $300 млн – до $3,6 млрд.

Якщо порівняти з 2015-м, із рейтингу випала 221 особа. Їм на зміну прийшли 198 мільярдерів-новачків. З тих, кого журналісти включили до списку і цього, і минулого року, 892 стали біднішими, а 501 змогли збільшити статки. З першої двадцятки мільярдерів зберегти торішні місця в рейтингу зуміли тільки двоє. Білл Гейтс залишається на першій позиції зі статками $75 млрд (це на $4,2 млрд менше, ніж торік). Один із засновників Microsoft утримує лідерство вже три роки поспіль. А всього за 22 роки Гейтс очолював рейтинг 17 разів. Ще один мільярдер, який обстояв торішній результат у рейтингу – інвестор Уоррен Баффет. «Оракул з Омахи» залишився на третьому місці зі статками $60,8 млрд.

Другий рядок у списку вперше зайняв Амансіо Ортега (його керівна компанія Inditex володіє декількома мережами магазинів одягу, включно із Zara). З цієї позиції Ортега посунув Карлоса Сліма: мексиканський мільярдер опустився у списку Forbes на четвертий рядок ($50 млрд).

Цьогоріч найуспішнішим бізнесменом рейтингу Forbes став засновник соцмережі Facebook Марк Цукерберг. 31-річний мільярдер додав до свого статку $11,2 млрд і злетів у рейтингу з 16-ї позиції на шосту. Китайський підприємець Ван Цзяньлінь, що володіє мережею кінотеатрів AMC Theaters, вперше увійшов до топ-20

У глобальному списку п’ять українців.
Список найбагатших українців очолює Рінат Ахметов зі статками $2,3 млрд (минулого року – $6,7 млрд).

На другому місці – Геннадій Боголюбов. Статки бізнесмена не змінилися – $1,3 млрд, але проти минулого року він перемістився в рейтингу українців на дві позиції вгору.

Ігор Коломойський посідає третій рядок зі статками $1,3 млрд. Вартість належних йому активів не змінилася, але бізнесмен перемістився у списку українців на позицію вгору.

Далі йдуть Віктор Пінчук – $1,2 млрд (його статки зменшилися на $0,3 млрд) і Юрій Косюк – $1 млрд (-$0,1 млрд).

Загальні статки найбагатших українців оцінюють у $7,1 млрд.

1 Березня, 16:24
184730

Рейтинг найбагатших українців-2015

Forbes представляє оновлений список найбагатших людей України .
Мінімальними абсолютними втратами серед мільярдерів може похвалитися лише Юрій Косюк - його статки в порівнянні з минулим роком зменшилися всього на $200 млн.

У загальному підрахунку статки 95% сотні найбагатших тією чи іншою мірою зменшилися. Причини очевидні. Перша - падіння доларових цін на світових ринках. Нинішня кон'юнктура вже коштувала ключовим експортерам - «Метінвесту» Ріната Ахметова і Ferrexpo Костянтина Жеваго, чия частка в загальній структурі поставок залізорудної сировини на зовнішні ринки становить не менше 80%, - мільйонів доларів.

Війна на сході тільки підкидає дров у вогонь. Згідно з попередньою оцінкою, за підсумками року падіння ВРП в Луганській та Донецькій областях склало не менше 60% і 40% відповідно. І наразі прогнози аналітиків не оптимістичні: показники I кварталу 2015-го будуть провальними.

27 Березня, 09:59
461380

Арт-проект «По версии FORBES»

Для арт-проекта «По версии Forbes» украинские художники изобразили героев журнала Forbes.

Журнал Forbes предложил ведущим отечественным художникам продемонстрировать свое видение успеха и богатства, изобразить украинских бизнесменов из сотни богатейших Forbes. К участию были приглашены как мэтры современного украинского искусства, такие как Олег Тистол, Арсен Савадов, Игорь Гусев, Александр Ройтбурд и Виктор Сидоренко, так и молодые художники – Роман Минин, Никита Шаленый, и другие. Проект создается под руководством кураторов Юлии Нужиной и Антона Миллера.

С 4 по 21 июля в Киеве пройдет масштабная художественная выставка «По версии Forbes». В ней примут участие 23 современных украинских художника, каждый из которых создал работу специально для арт-проекта журнала Forbes-Украина. Место проведения – частный музей «Духовные сокровища Украины» по адресу ул. Десятинная, 12.

1 Липня, 14:21
456212

Ігор Коломойський, новини

Погляд
Найтемніший час перед світанком: як подолати кризу в компанії
Які завдання ляжуть на плечі команди, а які ─ безпосередньо на власника
25412 переглядів
Колектори і юрособи: з бізнесом не церемоняться
Чим відрізняється поведінка колекторських структур стосовно боржників-фізосіб і бізнесменів
26041 перегляд
Скромна чарівність біткоіна: українські реалії використання криптовалют
Хоча криптовалюти поки що офіційно заборонені в Україні, країна входить у топ-5 країн світу за кількістю користувачів різними біткоін-гаманцями
41301 перегляд
Новий-старий порядок атестації від Мін'юсту: що змінилося
Про особливості нового порядку атестування складу Державної кримінально-виконавчої служби України
9495 переглядів
FORBES У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ