Правила користування інтерактивними ресурсами сайту forbes.ua

Мета правил – визначити межі, дотримання яких є необхідним для використання форуму, блогів, чату, коментарів та інших інтерактивних ресурсів сайту Forbes.ua. Правила сформульовано з урахуванням накопиченого досвіду роботи й законодавства України.

Загальні положення:

 1. Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому й залишає за собою право вимагати їхнього виконання від відвідувачів.

 2. Незнання правил не звільняє від необхідності їхнього виконання. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю дотримуватися їх.

 3. Усі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищено відповідно до українського та міжнародного законодавств про авторське право й суміжні права.

 4. Матеріали зі знаком "Реклама" опубліковано на правах реклами.
 5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, опублікованих на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації й використання. Думки авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками й позицією редакції.

 6. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за збитки, зазнані в результаті використання або невикористання його інформації та сервісів.

Користування ресурсом:

 1. Читачем сайту може стати кожен, хто зайде за адресою www.forbes.ua.
 2. Використовувати інтерактивні ресурси сайту може кожен, хто зареєструється, вказавши свої ім'я, прізвище та діючу електронну адресу.
 3. Тільки зареєстровані читачі сайту мають можливість залишати свої повідомлення у форумі, заводити блоги, ставити запитання протягом чату, завантажувати фото і відеорепортажі та залишати коментарі на сайті.

Інтерактивні ресурси сайту:

 1. Інтерактивні ресурси сайту призначені для обміну думками за тематикою, вказаною в темі ресурсу.
 2. Учасники інтерактивних ресурсів сайту можуть створювати власні текстові повідомлення, а також коментувати й обмінюватися думками за тематикою повідомлення, опублікованого іншими користувачами.
 3. Модератор має право переносити повідомлення в інший розділ, якщо, на його думку, вони належать до іншої тематики.
 4. Адміністрація сайту не забороняє, але й не схвалює повідомлення, які не стосуються обговорюваної тематики.

На сайті заборонено:

 1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж чи державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування військового конфлікту.
 2. Прямі й непрямі образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, у тому числі щодо національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності, а також шовіністичні висловлювання.
 3. Нецензурні висловлювання, висловлення порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.
 4. Будь-яка образлива поведінка щодо авторів статей і всіх учасників ресурсу.
 5. Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.
 6. Реклама (не узгоджена з адміністрацією сайту), комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.
 7. Будь-які повідомлення та інші дії, заборонені законодавством України.
 8. Категорично заборонено флуд (багаторазове повторення текстових заготовок).

Модерування:

 1. Інтерактивні ресурси (коментарі, форуми, блоги тощо) є постмодерованими. Якщо на те чи те повідомлення надійшли скарги від користувачів, модератор читає повідомлення після їхнього розміщення на ресурсі.
 2. Якщо модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.
 3. Кожен користувач також може поскаржитися на коментар. За певної кількості скарг коментар буде приховано для подальшого перегляду модератором.
 4. Якщо ви не згодні з рішенням модератора, ви можете написати в службу технічної підтримки, зазначену в контактах сайту.

Підсумкові положення:

 1. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в ці правила. Зміни набувають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на сайті.
 2. Адміністрація сайту може позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує ці правила.
 3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.
 4. Адміністрація завжди готова взяти до уваги побажання і пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.
 5. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Доповнення до правил використання інформації з приводу необхідності письмових дозволів

Використання матеріалів Forbes-Україна, що розміщуються на порталі forbes.ua, шляхом їх повного або часткового відтворення агрегаторами новин дозволяється тільки з письмового дозволу Forbes-Україна.

Під «агрегаторами новин» слід розуміти будь-яке програмне забезпечення, додаток, сервіс або веб-ресурс, які за допомогою RSS-каналів або іншим способом збирають вміст інформаційних ресурсів і частково або повністю відтворює їх для користувачів у вигляді блоків, потоків, «стрічок» новин і т.п.

Forbes-Україна, надає письмовий дозвіл на використання своїх матеріалів на свій розсуд власнику агрегатора новин на підставі його звернення, направленого в електронній формі за адресою support@forbes.ua.

Forbes-Україна залишає за собою право в процесі розгляду звернення вимагати від власника агрегатора новин будь-яку додаткову інформацію, необхідну для прийняття рішення про видачу письмового дозволу.

Використання матеріалів Forbes-Україна можливе тільки після отримання відповідного письмового дозволу, який може бути направлено за поштовою адресою власника агрегатора новин або в електронному вигляді на адресу його електронної пошти. Письмовий дозвіл може поширюватися на окремий матеріал (матеріали) або на всі поточні і майбутні матеріали на ресурсах порталу forbes.ua, і є дійсним протягом установленого в ньому строку.

Погляд
Найтемніший час перед світанком: як подолати кризу в компанії
Які завдання ляжуть на плечі команди, а які ─ безпосередньо на власника
24843 перегляду
Колектори і юрособи: з бізнесом не церемоняться
Чим відрізняється поведінка колекторських структур стосовно боржників-фізосіб і бізнесменів
25666 переглядів
Скромна чарівність біткоіна: українські реалії використання криптовалют
Хоча криптовалюти поки що офіційно заборонені в Україні, країна входить у топ-5 країн світу за кількістю користувачів різними біткоін-гаманцями
40912 переглядів
Новий-старий порядок атестації від Мін'юсту: що змінилося
Про особливості нового порядку атестування складу Державної кримінально-виконавчої служби України
9299 переглядів
FORBES У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ